28 Ocak 2014

Turkcell Reklam Mesajlarını Engellemiyor!

İlgili GSM numarama günde en az 2-3 mesaj geliyor. Bu mesajlar başka firmalardan ve hatta Turkcell' in kendisinden de geliyor. Konuyla ilgili Turkcell çağrı merkezini aradım ve engellediklerini belirtiler. Ancak gelmeye devam etti. Tekrar aradım engelleyebilmem için bir numaraya mesaj atmamı istediler yaptım. Engellenmiştir mesajını aldım. Ancak hala reklam mesajları geliyor. Hatta dün Turkcell'in reklam mesajı bile geldi. Ricam; bu mesajların en kısa zaman içinde engellenmesidir. Aksi taktirde hakkımı aramak için daha geçerli mercilere başvuracağımdan şüpheniz olmasın.

Tuğçe 343 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Tanıtım Mesajları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön