26 Mart 2013

Turkcell Reklam Mesajları Engellenemiyor!

Burak Turkcell İletişim Merkezi (Ayazağa Meydanı) ibaresiyle, farklı numaralardan sürekli reklam mesajı alıyorum. Reklam mesajlarını engellemek için bu konuyu öncelikle reklam mesajı gönderilen numaraya bildirdim fakat reklam mesajları gelmeye devam etti. Daha sonra konuyu Turkcell'e bildirdiğimde, mesajların özel numaralardan gönderildiğini, hattın iletişim merkezleri üzerinde kayıtlı olmadığını ve işlem yapamadıklarını söyledi.

Burak Turkcell İletişim Merkezi, Turkcell veritabanından aldığı bilgilerle alenen Turkcell'in müşteri bilgi gizliliğini ihlal ediyor, bu numaralara firma ismini ve adresini açıkça yazarak reklam mesajı gönderiyor ve Turkcell bu konuda hiç bir şey yapmıyor.

İhsan 108 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 08.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize sms gönderimleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön