02 Mayıs 2013

Turkcell Reklam Mesajları!

Yaklaşık 3 yıldır Turkcell kullanıcısıyım. Her gün onlarca reklam mesajı
alıyorum. Şimdiye kadar 5 kez Turkcell Müşteri Hizmetlerine şikayette bulunmama
rağmen bu sorunuma herhangi bir çözüm bulamadım.Bu mesajlarda 4haneli Turkcell servisleri kullanıldığı için Turkcell in bu reklamlara bilinçli olarak izin verdiğini ve Turkcell in bu yüzden cezalandırılması gerektiğini düşünüyorum.

Bilgim dışında bilgilerimin kullanılması/satılması Turkcell gibi büyük olduğunu savunan bir firmaya yakışmamaktadır. Engel olunamayan mesajlara örnekler: ARYASU AVM, EFENDİ TİC, NTM SATIŞ, PANAX(05345427499), AYPAGRUP(05344983268), DSMART(05364229118), VİZYON FİNANS(en az 5 farklı numaradan gönderilmektedir).

Ufuk 171 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk05 Mayıs 2013

    Sorunuma hala çözüm bulmuş değilim. İlgili firmanın buraya yazdığı göstermelik mesajdan başka şikayetime herhangi bir cevap almış değilim. Hala reklam mesajı almaya devam ediyorum. Yukarıdaki listeye ek olarak EFENDI PRKN ve memleketim olan Antalyadan çeşitli reklam mesajları gönderen bir kaç şirket eklendi. Sanırım bu reklam işinden kurtulmak için ilgili firmayla ilişkileri bitirmek ve bunun için de sözleşme sonunu beklemek gerekiyor

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön