Turkcell Reklam Mesajı Dinletmek İçin Ücret Alıyor!

Mehmet B. |

Bugün (19,12,2013) Kartal Metrosunda yaptığım seyahat sonrası istasyondan çıktığımda 7565'ten sesli mesajım olduğunu belirten bir mesaj gördüm telefonumda. 7565'i aradığımda bu sesli mesajı dinleme ücretinin 70 kuruş olduğunu söyledi. Otomatik sekreter ve bende metroda çekmediği için arayan birisi sesli mesaj bıraktı düşüncesiyle mesajı dinlemek istedim ve Digiturk'ün reklamını duyunca şok oldum ve hemen kapattım ama benden 70 kuruşu aldılar. Reklamını dinletmek için para almak acaba dünyanın başka bir ülkesinde var mıdır?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  09:50

  Müşterimizi 25.12.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 24 Aralık
  09:24

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.