20 Aralık 2013

Turkcell Reklam Mesajı Dinletmek İçin Ücret Alıyor!

Bugün (19,12,2013) Kartal Metrosunda yaptığım seyahat sonrası istasyondan çıktığımda 7565'ten sesli mesajım olduğunu belirten bir mesaj gördüm telefonumda. 7565'i aradığımda bu sesli mesajı dinleme ücretinin 70 kuruş olduğunu söyledi. Otomatik sekreter ve bende metroda çekmediği için arayan birisi sesli mesaj bıraktı düşüncesiyle mesajı dinlemek istedim ve Digiturk'ün reklamını duyunca şok oldum ve hemen kapattım ama benden 70 kuruşu aldılar. Reklamını dinletmek için para almak acaba dünyanın başka bir ülkesinde var mıdır?

Mehmet 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizi 25.12.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön