26 Nisan 2013

Turkcell Reklam Mesajı Almak İstemiyorum!

Farklı farklı firmalardan gün geçtikçe artan Reklam smsleri almaya devem ediyorum. Özellikle NTM SATIŞ adı altında bir grup sürekli reklam atıyor. Gelen SMS içersinde iletişim bilgileri yok. Kısa kod ile EVET yazarak cevaplamamız isteniyor. Görünen o ki operatörden bir hizmet alınmış ve kısa kod ile cevap bekleniyor.

GSM operatörlerinden aldığımız hizmetin içersinde reklam smsleri de almayı kabul ediyor gibi sözleşme olduğunu sanmıyorum. Gizliliğimizin korunması operatörün elinde. Numaralarımız bir şekilde bu insanlara satılıyor ve bize reklam SMS leri atmalarına izin veriliyor. Turkcell'den bu SMSleri engellemelerini talep ediyorum.

Emre 396 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön