Turkcell Reklam Engelleme 2780 Hizmet Vermiyor!

Cafer G. |

Turkcell firmasının 2780 mesaj engelleme servisi gerekli hizmeti vermiyor. Sistem mesajların engellendiğini ve artık belirtmiş olduğum firmalardan bir daha mesaj gelmeyeceğini söylüyor, fakat çok geçmeden aynı firmalardan tekrar mesajlar gelmeye devam ediyor.

532 müşteri hizmetleri bilgilerin sistemde kayıtlı olduğunu söylüyor buna çözüm üretemiyor. Bu işin hesabımdan aylık olarak düşecek belirli bir miktar kontörle halledilebileceğini söylüyor. O zaman neden 2780 mesaj engelleme servisiniz var. Birde 532 müşteri temsilcileri 2780 mesaj engelleme ve rehber iptal: (gsm numaralarını rehber sisteminden şirketlere kapama) servislerini müşterilere söylemiyorlar. Arayalım uğraşalım kontörlerimiz gitsin diye.

Etiketler :

Bilgilendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  12:22

  Müşterimiz ile 19.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize tanıtım mesajları hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 11 Kasım
  17:06

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.