14 Mart 2015

Turkcell Rahatsız Edilmek İstenmiyorum!

Sürekli 0532***4954 No.lu telefondan aranıyorum. Bazen cevaplayamıyorum gördüğümde kim ki diyorum, açtığımda da zamanımı alıyor. Bu numaranın sürekli beni aramasından rahatsızım.

Ömer 145 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı02 Nisan 2015

    Durum çözülmüştür teşekkürler. Artık gerekli gereksiz aranmıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2015

    Müşterimiz ile 20.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin tanıtım aramaları engellenmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön