07 Şubat 2015

Turkcell Rahatsız Ediliyorum!

Bu konuda oldukça sinirliyim. +9053068249** no.lu hat için her gün aranıp, psikolojik baskı ve ödenmesi için askı alıyorum. Sürekli ama sürekli, her gün mutlaka uzun uzun aranıyorum. Bu durumu gerek yargıtay ve gerekse çevre olarak araştırdım, borçluyu taciz etmek ve baskı kurarak ödemeye zorlamanın temel hak ve özgürlüklerin korunması ilkesine ters düştüğünü öğrendim. Ve ben bir daha arandığım vakit, bu konuyu mahkemeye çıkaracağımın bilgisini vermekte isterim.

Soner 93 Okunma

Cevaplar

  • Soner10 Şubat 2015

    Gayet ilgili, insana değer veren bir insanla görüştüm.Turkcell'in yaptığı hataları unutturdu insana, çok memnunum :)

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 10.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yasal takip süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön