21 Ekim 2016

Turkcell Quizklup Haksızlığı!

20.10.2016 tarihinde Facebook üzerine bir linke tıklamamın üzerinde 6620'den bir mesaj aldım. Hattımdan 20 TL çekildiğini ve her ay iptal ettirmemem durumunda devam edeceğini içeren birmesaj. Ne ödeme için bir onay ne de abonelik için bir talep mesajım olmadığı halde bu ücret nasıl olur da hattımdan çekilir. Turkcell'i aradım beni firmaya yönlendirdi. Parayı benim onayım olmadan firmaya ödeyen bunu faturama yansıtan Turkcell nasıl olur bu işin arkasında durmaz ve firmaya yönlendirir. İp adresimizden numaramız tespit ediliyor ödeme bu şekilde hattımız üzerinden tahsil ediliyor. İster 20 TL İster 1 TL olsun bunun peşini bırakmayacağım. Ya iademi yapacaklar ya da konuyu savcılığa kadar taşıyacağım.

Süheyla 215 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 21.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön