Turkcell Puanlama ve Fişleme Yöntemi.

Bilal C. |

Yaklaşık 10 yıldır faturalı hat kullanıcısıyım geçen sene 3 telefon 1 iPad aldım kontratlı şekilde dün tekrar telefon almak istedim puanım telefona yetmiyor sebebi 2 gün geç fatura ödediniz. E peki hiç ödenmeyen makinem var mı yok, 4 makine alınmış ödenmiş mi. Evet , şimdi Turkcell yetkililerine soruyorum bu kadar fatura başka operatöre ödesem bana bedava makine verirler. Kaldı ki böyle bir uygulama varsa beni platinum müşteriden çıkartın hak etmiyorum, değerli platinum müşterimiz diye başlıyorsunuz konuşmaya ,ben uzun süredir Turkcell müşterisiyim bunu hak ettiğimi düşünmüyorum. Böyle de bir uygulama varsa sene sınırı koyarsanız bizde biliriz banka gibi insanları fişleme..

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal C.
  07 Ağustos
  17:33

  bu yeterli bir cevap degildir çözümleyici ve konuyla alakalı bir cevap veriniz lütfen

 • 02 Ağustos
  13:43

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.08.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Ağustos
  13:32

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.