23 Mart 2013

Turkcell Promosyon!

Turkcell'in sabit ödemeli tarifesini kullanıyorum. Ayda 19 kusur lira ödüyorum. Bir kampanya dahilinde (HTC ÖNE 250 megabayt bedava ınternet kullanımı) bedava ınternet kullanımı hakkı vermişler. Sonra da bir mesaj göndermişler.

Eğer bu mesaja yanıt vermezseniz hediye olarak verdikleri bu hizmeti satın almaya karar verdiğinize hükmedip size her ay fatura ediyorlar. Böyle bir hizmeti istediğimi onlara söylemedim, hediye kılığında yolunu bulmuşlar. Fatura itirazı için aradığımda bu uygulamanın tüm kampanyalar için geçerli olduğunu söyleyip şikayet kaydı bile almadılar. Benim imzam ya da onayım olmadan bana nasıl bir hizmetin ücretini fatura edebilirler...

Zarife 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2013

    Cihaz kampanya taahhütnamesinde kampanya içeriği,ücretlendirmesi ile ilgili bilgiler detaylı olarak yer almaktadır. Konu ile ilgili bilgiler için cihaz taahhütnamesi kontrol edilebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön