07 Ocak 2016

Turkcell Profesyonellik Dışı Davranışlar!

Bundan 2-3 sene önce Turkcell'e toplamda 5 ayrı telefon faturamı (tanesi 300-350 TL arası) arka arkaya taksitlendirmiştim. Düzenli şekilde ödedim. Geçtiğimiz günlerde de 3 faturamı (tanesi 450 TL) taksitlendirdim. Ancak 4. faturamı taksitlendirmek istediğimde Turkcell yeni aldığı karar gereği taksitlendirme yapamayacağını en fazla 3 tane veya 4 tane fatura taksitlendirebileceğini söyledi.

Ben taksitlerini düzenli ve zamanında ödeyen bir müşteri olarak az taksiti kalmış faturaları kapatma teklifi yaptım böylece yeni faturamı taksitlendirme yapabilir miyim peki diye sordum; "hayır 4 ay bekleyin" dediler. Bunu Turkcell müşterilerine bildirmeliydi. Bu olay operatör değiştirme sebebim olacak...

Yiğit 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 09.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura taksitlendirmesi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön