16 Haziran 2015

Turkcell Pos Cihazları!

Terminal Numarası: 46116
Bayi Kodumuz: 42410
Bugün itibariyle firmamızda kullanmış olduğumuz pos cihazımız Ataçlar İletişim Dağıtım A.Ş tarafından kullanıma kapatılmıştır. Açıklama olarak da yeteri kadar aktivasyon yapamadığımız söylenmektedir.

Bulunduğumuz bölgede çeşitli bayilerin pos cihazları da aynı konudan dolayı kapatılmıştır. Çalışmış olduğumuz bu TDM'nin bakmış olduğu her bölgede böyle zorbalıklarla işlem yapmaya çalıştığını ilgilendiği bayilere sorarak, araştırarak görmek, öğrenmek mümkündür. Bu açıdan gerekli olan her işlemin takip edilerek mağduriyetimizin bir an evvel Turkcell A.Ş tarafından çözümlenerek biz mağdur olan bayilere gerekli açıklamanın yapılmasını rica ederim.

Kazım 295 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi18 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 17.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kazım'ın Teşekkür Mesajı17 Haziran 2015

  İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

 • Kazım16 Haziran 2015

  Beydağı Center - Ercüment TULA Ayyıldız İletişim - Orhan AKYÜZ Ayyıldız İletişim - Kazım PALAK Yazıcı İletişim - Cengiz YAZICI Yavuz İletişim - Halil yavuz İsimlerini yazmış olduğum bu işletmeler de aynı durumdan muzdarip olan sadece birkaç esnaf arkadaşımız.

 • Turkcell Temsilcisi16 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön