05 Ekim 2016

Turkcell Platinum Hizmet Ekibi...

Telefonumun arızası için hizmet ekibinden randevu almama rağmen Turkcell'in elinde 2 gündür 3 kuruşluk yedek telefon bulunmaması akıl alır gibi değil! Akşam soruyorum yok, sabah 8'de stoğa giriyor sabah arayın diyorlar yok, mesai başlar başlamaz arayın diyorlar yine yok! Bir de yalancı yetiştirmişler elemanları! Madem böyle bir hizmet veriyorsun adam gibi tam yapın! Müşterilerinize destek verin! Hattımı kapatma talebinde bulundum

Melek 93 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön