24 Mayıs 2016

Turkcell Platinum Avantajları İçin Ne Olduğu Belirsiz Firmalarla İşbirliği Yapmayın!

Turkcell Platinum üyesiyim 100 TL indirim avantajı olduğu belirtilen Bavul.com firması üzerinden aldığım gidiş dönüş uçak biletine ne olur ne olmaz diye 50 TL ek ücret vererek iptal iade hakkı da satın aldım. Daha en başta her şey belliymiş ki 100 TL indirim yaparken normal de yaptığı 92 TL indirimi kaldırdı, yani 8 TL indirim yapmış oldu.

Sonuçta uçuştan 1 gün önce iptal edip iade almak istediğimi belirttim, çağrı merkezi yetkilisi kişi iptal hakkının sağlık durumunuzu raporlayarak olduğunu belirtti. Oysa bana gelen mailde iptal hakkım olduğu yazıyor, saklıyorum ve herhangi bir yerinde sağlığınız bozuldu, öldünüz ama paranızı iade alabilirsiniz gibi bir ibare de yok. Değiştirmek için de biletten fazla ücret ve ekstra işlem ücreti talep edildi. Temennim Turkcell gibi bir firmanın iş ortağı seçerken bu tip art niyetli firmalara dikkat etmesi ve Platinum avantajı olarak sunmaktan vazgeçmesidir.

Burak 75 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 31.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön