02 Aralık 2014

Turkcell Pişmanlıktır!

9 Kasım 2014 tarihinde Turkcell hat ve Smart telefon aldım. 10 gün bile kullanmadan İnternet bağlantımı kestiler (Turkcell'den çok canı yanmış biri olarak ilk faturayı görmeden kullanıp da bir ton fatura ödememek için evin netinden bağlandım).

Bağlantı kesilmesine sebep ödenmemiş fatura dendi. Olay 20 Kasımda oldu ilk fatura kesim tarihim 25 kasımdı. Faturamı ödedim hala açılmadı. Birçok kez müşteri hizmetlerini aradım, oyaladılar. Bugün hattımın açıldığını söylemek için aradılar neden olduğunu sorduğumda açıklama yapılmadı.

Mağduriyetimin giderilmesiyle ilgili işlem yapılmadığı takdirde yasal haklarımı arayacağım. Operatörden konuşma kayıtlarını talep etmekteyim.

Fatma 140 Okunma

Cevaplar

  • Fatma15 Nisan 2016

    Sabahın 9'unda arayan müşteri hizmetlerine mesai saatinde telefonda görüşmemiz yasak lütfen akşam 18'den sonra arayın dediğimde tamam deyip ertesi gün aynı saatte (sabah 9 - 11 arası) arayan müşteri hizmetleriniz çok haklıdır eminim.

  • Turkcell Temsilcisi12 Aralık 2014

    Müşterimizi 11.12.2014 ve 12.12.2014 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön