31 Ekim 2013

Turkcell Personelinin Tavırlarından Şikayetçiyim!

Turkcell Fiber internet kurulumu için gelen şahısların gerçek dışı konuşmayı adet haline getirilmesi sebebiyle şikayetçiyim. Öncelikle ilk gelen arkadaş nüfus kağıdımın olmaması sebebiyle üyeliğim gerçekleşmesine rağmen kurulum yapmadan gitmiştir.

Halbuki gerekli şahıslara maille nüfus bilgilerime ait taranmış dosyayı mail atabilmek için şahıslardan mail atmalarını istemiştim. Kendileri mail göndermeyince dolayısıyla ben de mail gönderememiş ve kuruluma gelen kişi de bilgilendirilmemiş olup o da çekip gitmiştir. Sanki kimliğine vermeyen benmişim gibi davranıp çekip gidemez. Daha sonra mail atınca bilgilerimi mail atıp kurulum tamamlanmıştır.

Emre 48 Okunma

Cevaplar

  • Emre 06 Kasım 2013

    Fiber İnternet Kampanyasında D-Smart kurlumunun ücreti bize mi aittir.

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2013

    Şikayet Turkcell Superonline firmasına aittir. Saygılarımızla, Turkcell A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön