06 Ağustos 2014

Turkcell Personelinden Şikayetçiyim.

Yaklaşık 2,5 yıldır kurumunuzla şirketim adına bildirdiğim gsm numaram ile yaptığım görüşmeleri dinleyin. Sadece bu kadar diyorum.yazsam çünkü roman olacak. Lütfen alt kadronuza önem verin. Bayinizden müşteri temsilcilerinize bize özel müşteri temsilcilerinize hepinizden şikayetçiyim.
şikayetçiyim.

Benim kontratım 2 yıl uzadı diyen müşteri temsilcimiz ve firmamız tüm gsm operatörlerine dün gelen mesajda kontratınız sona ermiştir. Görüşmeleriniz mevcut paketinizden indirimsiz olarak ücretlendirilecektir mesajı lütfen gereğini acilen yapınız. Faturalardaki yüksek tutarlarda yasal haklarımızı kullanacağız. Eğer kontrat süresi sorunumuz yoksa tarafımıza bildiriniz.

Nuray 1.423 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 27.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön