26 Nisan 2013

Turkcell Personelin Ters Cevabı Şaşırttı!

Arenapark şubesinde paket değişim işlemini gerçekleştirirken kimlik fotokopim alındıktan sonra iadesi olmadı. İki tarafın da dalgınlığı neticesinde unutuldu. Buraya kadar olanlar herkesin başına gelebilir. Konuyla ilgili sadece bir sefer aranmışım ve ulaşılamamışım. Bir insanın kimliği sadece ''bir kere aradık, ulaşılamadı!?'' denilerek nasıl hiçe sayılabilir?

Şubeye gidip, ''geçen süre içinde aramadığım yer kalmadı, nihayet buldum. Böyle önemli bir konuda sadece bir defa mı aranılır?'' diye sitem ettiğimde ise çalışan tarafından gelen cevap: Bir defa aramak da yeterli, çöpe atmadığımıza şükredin'' oldu. Dondum, kaldım resmen. Çalışanın ismi bende saklı, dilenirse iletirim.

Meltem 29 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön