21 Ekim 2013

Turkcell Personeli Kaba ve İlgisiz Davranıyor!

Bugün İstanbul'un Güngören ilçesinde bulunan Kale Center alışveriş merkezi Turkcell şubesine yurt dışı telefon konuşması için bilgi almaya gittim. Oradaki bayan personele soru yönetiyordum önce bakarak dinliyordu fakat sonrasında yandaki bir adama döndü ve sohbet etmeye başladı.

Ben belki dinlemeye devam ediyordur düşüncesi ile duvara konuşmaya devam ettim sorum bitti, 2 dk oldu fakat personel sohbete devam ediyordu. "Hanımefendi bir soru sordum" dedim. Personel afalladı ve az önce yarısını dinliyormuş gibi yaptığı soruyu tekrar yöneltmemi istedi. Turkcell gibi kurumsal bir firmanın daha aklı başında, müşteri ile ilgili ve işine bağlı, çalışan personelleri olması gerektiğinin kanaatindeyim.

Damla 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 28.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin bayi şikayeti ile ilgili talebi karşılanmıştır Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön