08 Ocak 2014

Turkcell Personeli Eksik Bilgilendirme Yaptı!

Babamın üzerine olan hattımı kendi üzerime almaya Şirinevler-İstanbul Ataçlar şubesine gittiğimde görevli personel (A); nakil ücreti ödeyeceğimin, hesap kesim tarihime 6 gün kaldığı için tarife değişikliğinden dolayı 2 paketi de ödeyeceğimin, seçtiği tarifeyi aktiflemediğinin, internete girersem ücretli olacağının bilgisini vermeden işlemimi tamamladı ve bana sadece ''geçiş işlemleriniz tamamlandı hayırlı olsun'' dedi.

Ayrıntılı bilgim olmadığı için faturam 4 katı geldi. Ben bu faturayı ödemek de istemiyorum.O nedenle de hem şubeden hem de Turkcell'in bu gereksiz uygulamalarından şikayetçiyim. Bu bilgileri avukatıma da verdim hakem heyetine de bildirip tüketici haklarına şikayet de edeceğim.

Gülhan 74 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizi 13.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön