09 Temmuz 2015

Turkcell Pazarlamacısı Tarafından Yanıltıldım!

Turkcell'den 4 adet şirket hattım vardı. Turkcell'in pazarlamacısı arkadaş taahhüt alıyoruz ama taahhüt bağlayıcı değil çıkarsanız herhangi bir ceza çıkmaz dedi. Bir arkadaşım diğer operatörde işe başlamış senin hatları oraya taşıyalım dedi ben de Turkcell'den memnun olduğum halde kıramadım arkadaşımı ve geçiş yaptım. Sonra Turkcell'den ceza çıktı ve adıma icra dosyası açıldı. Bende ödeyemedim. Şu anda istediğim hizmeti alamadığım için tekrar Turkcell müşterisi olmak istiyorum ve bu icra dosyası engel oluyor. Turkcell'in bu konuda bana yardımcı olmasını rica ediyorum.

Abdullah 91 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 24.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön