18 Mart 2013

Turkcell Paylaşımlı İnternet Sorunu!

10 Martta tabletim ve telefonum için paylaşımlı internet aldım ama 25 Marta kadar kullanamıyorum.*Tablet ve cep telefonunun fatura kesim tarihlerinin aynı olması gerektiğini söylediler,aynı yapın dedim yapamadılar.

Paylaşımlı internet paketi alabilmek için cep numaranızda herhangi bir kontrat olmaması gerekir dediler, "1 yıl boyunca başka operatöre geçmeyeceğim" şeklindeki kontratımı bozmak zorunda kaldım, 35 TL para cezası ödedim.

Kontratımı bozmak zorunda kaldığım için her ay ekstra 300 dakika konuşma hakkımı kaybettim.
Sonuç: *Bir Turkcell müşterisi olarak hayal kırıklığına uğradım ve aslında Turkcell in sanıldığı kadar büyük bir şirket olmadığını anladım.

Erkan 233 Okunma

Cevaplar

  • Erkan18 Mart 2013

    Mağduriyetim devam etmektedir, müşteri hizmetlerinin dönüşü neticesinde değişen birşey olmamıştır. Turkcell'den ve paylaşımlı internetten uzak durulmasını tavsiye ederim.

  • Turkcell Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden müşterimizin konu ile ilgili görüş ve önerileri alınmış,kendisine 15.03.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön