22 Ekim 2014

Turkcell Pasaporta İşlenmeyen Telefon!

Yeniçeriler Cad No:3 Çemberlitaş adresinde faaliyet gösteren Aziz İletişim ünvanlı firmadan
Pasaporta kayıt ettirmiş olduğum ****33056614*** imei numaralı Samsung marka s4 Black Edition model cep telefonu klonlanmış olduğu gerekçesiyle telekominikasyon kurumu tarafından görüşmeye kapatıldı

Cihazı pasaport kaydı yaptırdığım firma ve Turkcell müşteri hizmetlerine yaptığım müraccattan olumlu bir cevap alamadım. Bayii tarafından yapılan hata yüzünden kapatılan (ayıplı) cep telefonumun ayıpsız misliyle değiştirilmesi (ya da pasaporta işlenmesi) hususunda gerekli işlemin yapılmasını talep ederim. Aksi takdirde BTK hakem heyetine bildireceğim.
Telefon Numarası: 05322808***.

Serdar 267 Okunma

Cevaplar

 • Serdar14 Kasım 2014

  bu sene cevap verirsiniz herhalde

 • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Serdar31 Ekim 2014

  Merhaba; Ne zaman yanıt dönmeyi planlıyorsunuz

 • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön