12 Eylül 2013

Turkcell Pasaport Kaydımı Yapmadı!

Yurt dışından getirmiş olduğum telefonumun kayıt işlemini Amasya Turkcell aktivasyon merkezi Uzunerler ticaretten yaptırdım. İşlem sırasında dekont üzerindeki isim yanlış olduğundan yeniden ücreti yatırmam söylendi. Bende yeniden ücreti yatırdım ve sürenin dolacağı gün abone merkezine dekontu teslim ettim bu işlemlerden 1 ay sonra telefonum konuşmaya kapandı.

İletişim teknolojisi kurumuna yaptığım başvuruda evrakların ellerine ulaşmadığını ve işlemi bayi iptal ettiğini söyledi. Bende tekrar abone merkezine başvurdum ve evraklarımı istedim. Turkcell evraklarımın ellerinde olmadığı ve bana geri veremeyeceklerini söyledi. Hem evraklarımı geri alamıyorum hem de kayıt işlemim yapılmadı.

Kemal 60 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön