11 Şubat 2014

Turkcell Parasını Ödediğim 3 Ay 10 Gb Vınn Paketini Yüklemedi!

1 şubat 2014 günü Ankara Natavega AVM Teleses TİM'de parasını 79 tl nakit ödeyip slipini aldığım 3 aylık 10 gb'lık internet paketim faturasız vınn 3G internet hattıma yüklenmedi.İlgili Turkcell iletişim merkezini aradığım da, haklı olduğumu ödemeyi gördüklerini paketin de yüklenmemiş gözüktüğünü kabul ettiler.Fakat bu sorunu kendilerinin değil 532 numaralı müşteri hizmetlerinden halledilebileceğini söylediler.

532'yi aradığımda ise onlarda yetkileri olmadığını yüklemeyi yapamayacaklarını bayinin slip'i mail atması gerektiği ve kimlik fotokopimin gerektiğini söylediler. Sizce böyle bir eziyet olabilir mi?

Özgür 85 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 12.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize İnternet Paketi ve Kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön