30 Mart 2016

Turkcell Paramı Kullanması...

Turkcell'in Çözüm ortaklarını (pay alarak haksız parayı biz almıyoruz sadece onlar adına tahsilat yapıyoruz dediği kuruluşlardan biri) bana iade etiklerine dair mesaj atmalarına rağmen Turkcell'in ısrarla bunu faturama yansıtmaları ve sonraki fatura da size iade ederiz demeleri.

Tahsin 131 Okunma

Cevaplar

 • Tahsin06 Nisan 2016

  Yarın bu parayı (m**** Adlı siteye ödeme yapmadığınız halde çünkü itirazım üzerine parayı peşin olarak düşülmesi kaydı ile size almadan iade etmişler ki bu onların dürüstlüğünü gösterir) size ödeyeceğim ve bu parayı bir ay sonra siz bana iade edeceksiniz ki bunu belirtmişsiniz neden bana iade edeceğiniz parayı tahsil ettiğinizi buradaki okuyan insanlara da izah eder misiniz? Ama lütefen yukarıdaki standart cevabı otomatik yollamayın bu sizin samimiyetsizliğinizin olarak algılaya cağım benim gözümde marka değerinizi düşürmeyin

 • Tahsin02 Nisan 2016

  Parayı alma hızlarındaki gibi hızlı çözüm bekliyorum hala çözüme yönelik bir netice almadım. Sadece bizim kurallarımız bu şeklinde önce parayı alırız (kullanırız) sonra (hakkınız) olan bu parayı size iade ederiz anlayışını klişeleşmiş kelimeler defalarca tekrarlıyorlar. Turkcell e bu durum hiç yakışmıyor. Müşteri memnuniyetini gözardı ettikleri gibi müşterilerinin haksız yere aldıkları aldıkları paralarını kullanarak müşterini mağdur ediyorlar. Lütfen paramı almayın.

 • Tahsin01 Nisan 2016

  Standart cevap metni yukarıda da veya binlerce haksızlıktan şikayetçi olan müşteriler yazdıkları standart cevap lütfen benim iade edeceginiz söylediğiniz 56 TL tahsil edip sonra iade etmeyin peşinen hesaptan düşün ya da bana eksi faiz tahakuk edin tıpkı biz geç ödediğimzde bize yaptığınız gibi

 • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 30.03.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Tahsin31 Mart 2016

  Turkcell iletişim defalarca telefonla ve yazılı şikayet etmeme rağmen standart yazdıkları aşağıdaki cevaotan başka cevap gelmemiştir. Değerli Müşterimiz, ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, turkcell İletişim Hizmetleri a. ş.

 • Tahsin30 Mart 2016

  Turkcell Turkcell benim paramı ve binlerce kişinin parsını kullanması Tahsin b. | 30 Mart 2016 13:10 Turkcell in Çözüm ortaklarını (haksız parayı biz almıyoruz sadece onlar adına tahsilat yapıyoruz dediği kuruluşlardan biri (Bu paralardan pay veya komison almadıklarını iddia etikleri,) bana iade etiklerine dair mesaj atmalarına rağmen Turkcell in ısrarla bunu faturama yansıtmaları bu faturada tahsil ederiz ve sonraki fatura da size iade ederiz demelerinin yerine bu konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Gerçek anlamda söylemeleri iade edeckleri parayı tahsil etmmelerin rica ederim.

 • Tahsin30 Mart 2016

  532 numaraya iletim her çıkan Teyip gibi biz bu parayı almıyoruz çözüm ortaklarımız adına tahsilat yapıyoruz diyor bu faturada alırız bir sonraki faturanızda iade ederiz diyor amaç benim konumundaki binlerce kişinin parsını kullanmak diye düşünüyorum v etekralıyorum geri vereceğiniz ve peşin olarak çözüm ortağınızı (ne demek onu da anlamadım ya) Peşin olarak iade ettik diye attığı mesaja dayanarak bu parayı benden alma Hakınız yok Turkcell den ve bana gelen mesajda bu parayı biz size iade EDeCEGİZ ama Sizden bu parayı tahsi edeceğiz dediler. Şikayetçiyim parlarımızı Turkcell kullanmasın

 • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön