24 Nisan 2015

Turkcell Paramı İade Etmiyor!

Daha önce de benzer bir tavırla 30 liramı vermeyen Turkcell, bu seferde 341 lira paramın ne iadesini yapıyor, ne de öyle bir paranın varlığını kabul ediyor. Kendilerine durumu defalarca bildirmiş olmama rağmen, bana hep aynı yanıtlar verilip, yaptıkları önceki ödemeler gösteriliyor.

Hat taşıma sonrası hattımda kalan 341 liranın iade talebini dahi yapmış olmama rağmen, ne iadesi yapılıyor, ne akıbeti belli. Kendilerinden 1 Ocak 2015 tarihinden bu yana tüm yükleme ve harcama detaylarını istiyorum, ki olay aydınlansın, ama nafile. Ben yazmaktan bıktım ama, bunu da vermezse Turkcell 370 lirama el koymuş olacak, bu da beni aşırı derecede rahatsız ediyor!

Hakan 204 Okunma

Cevaplar

 • Hakan27 Nisan 2015

  yediler 370 liramı göz göre göre. yazıklar olsun, gücüm yetmiyor artık sizle ugraşmaya, allah'a havalesiniz.

 • Hakan24 Nisan 2015

  Bana yapılan açıklama falan yok, şikayetimde belirttiğim gibi, bana eski ödenmiş paralar gösterilip, yeni 341 liramdan bahsedilmiyor! Ayıp. Bu hesabı kitabı yapanın dini imanı yok mu. Adalet hak hukuk anlayışı yok mu. 341+30 liramı yediniz. Gerekirse mahkemeye verir, yinede bunu size bırakmam.

 • Turkcell Temsilcisi24 Nisan 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.04.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi24 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön