24 Ağustos 2015

Turkcell Para İadesi Yapmamak İçin Uğraşıyorlar.

Eşimin adına kullanılan mobil internet hattını memnun olmadığımız için iade ettik. İnatlaştık, faturaları bir süre ödemedik. Avukatın sesi hiç kesilmedi. Her şeyi göze aldık fazlasıyla ödedik. Fazlasıyla ödedik dedik ya, 26 lira alacaklı çıktık. Ödememek için her şeyi bahane ettiler,avukata ulaşacağım inşallah. Ne diyecek bakalım, neler söyleyecek hanımefendi. Seni ofisinde bulup da parayı almazsam namerdim. Bu tür firmalarda bir kuruşumu bırakmam.

Osman 421 Okunma

Cevaplar

  • Osman 30 Ağustos 2015

    Hala bir numara yok, parayı ödememek için binbir dümen çeviriyor Turkcell. Aslında bu şirkete bir de dava açmak gerek. Firmanın ismindeki "Türk" sözcüğünü çıkartmasını talep etmek gerek. Nedeni, parayı ödememek için adeta takla atan bu üçkağıtçı firmayı anarken "Türk"cell diyoruz ya. İşte üçkağıtçı bir firmanın Türk sözüyle anılmasını önlemek gerek.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 25.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön