30 Aralık 2015

Turkcell Para İadesi Yapılmadı

Annem olan V*** T*** adına 537503**9 no.lu hattı ile ilgili 45.31 TL iadesi olduğuna dair posta geldi. Turkcell.com.tr adresine girip yapmaya çalıştım olmadı. 532 yine aradım hattınız kullanıldığı için para iadesi alamazsınız dediler. Biz hattı kapattık. Başkasına Turkcell sattığı diye mi iade anlamıyoruz.

Alamazsak böyle bir posta niye gönderdiniz? Böyle ikilemler Turkcell'e olan güvenimizi sarsıyor. Bu işlem sonuçlanmazsa en yakın zamanda bende Turkcell olan hattımı başka bir operatöre taşıyacağım. Bilginize...

Çisem 106 Okunma

Cevaplar

 • Çisem04 Mayıs 2016

  Turkcell gibi bir firmanın 45 TL ilk bir iadeyi sonuçlandıramaması çok komik bir durumda. Paranız size kalsın

 • Turkcell Temsilcisi06 Ocak 2016

  Müşterimizi 06.01.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Çisem31 Aralık 2015

  Annem olan Vildan Toğral adına 5375030769 no.lu hattı ile ilgili 45.31 TL iadesi olduğuna dair posta geldi. Turkcell.com.tr adresine girip yapmaya çalıştım olmadı. 532 yine aradım hattınız kullanıldığı için para iadesi alamazsınız dediler. Biz hattı kapattık. Başkasına Turkcell sattığı diye mi iade anlamıyoruz. Alamazsak böyle bir posta niye gönderdiniz. Böyle ikilemler Turkcell'e olan güvenimizi sarsıyor... Bu işlem sonuçlanmazsa en yakın zamanda bende Turkcell olan hattımı başka bir oparatöre taşıyacağım. Bilginize...

 • Turkcell Temsilcisi30 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön