15 Temmuz 2015

Turkcell Para İadesi Bir Türlü Gerçekleşmedi.

Turkcell kendisinden kaynaklanan bir nedenden dolayı faturamıza işte cep cayma bedeli olarak bir tutar yansıttı. Uzunca bir uğraştan sonra belirlenen bir ödeme planı ile ödemeyi yapıp, Turkcell'den iadesini alacaktık. Ne var ki ben ödeme planına sadık kalıp ödememi yaptım ama firmadan paramı alamadım. Ne zaman Turkcell'i arasam alışkanlık haline gelmiş, şikayet kaydı oluşturalım diyorlar. Eğer yanlış anlamadıysam satışın hedefleri olduğu gibi müşteri hizmetlerinin de kayıt oluşturma hedefi var.

Mustafa 126 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2015

  Müşterimiz ile 15.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa 15 Temmuz 2015

  10.07.2015 tarihinde kime ne bilgisi verilmiştir. Beni kimde aramadığı için ben Turkcell'in peşinden koşuyorum.

 • Turkcell Temsilcisi15 Temmuz 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.07.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi15 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön