05 Ağustos 2014

Turkcell Para Almak İçin Her Yolu Deniyor.

Turkcell'den telefonuma bir arama geldi. Ödüllü bir bilgi yarışması yapacaklarını ve konuşma dakikası hediye edeceklerini söylediler. Normalde bu tür aramalar kredi kartı bilgilerini almaya yönelik aramalardır, sizden bu tarz bilgileri isteyince anlarsınız.

Fazlasıyla konuşma paketine zaten sahibim. Sadece soruları merak ettiğim için soruyu dinledim ve cevapladım. Anında hattımdan para kesildi. Hem ödül vereceğiz deyip hemde para kesmek Turkcell hariç dünyanın hiçbir firmasında olmaz sanırım.

Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda anlaşmalı oldukları firmaya yönlendirdiler. Tabi firma herhangi bir şekilde konuyu dikkate almadı. Anladığım kadarıyla paravan bir firma ile beni mağdur etti.

Burak 1.328 Okunma

Cevaplar

  • Burak11 Ağustos 2014

    Turcell hiç bir şekilde yardımcı olmadı. Gerçekten kurumsallıktan çok uzak bir firma

  • Turkcell Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 06.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön