Turkcell Paketsiz İnternet Kullanımına Fahiş Ücret Alıyor!

Veysel A. |

Telefonumdan yanlışlıkla internete bağlanmışım ve sadece 100 kb kullanım yapmışım daha saniyesinde Turkcell'den bir mesaj geldi internet kullanımınız 100 kb geçtiği için 5 tl ile ücretlendirilmiştir diye. Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp bu durumu sorduğumda paketsiz internet kullandığım için bu durumun meydana geldiğini söylediler.

Turkcell'e soruyorum acaba bu bilgilendirme daha önce yapılsaydı daha etik olmaz mıydı? Ben bu 5 tl ile batmam evvel Allah ama Turkcell benim gibi 1 milyon abonesine aynı uygulamayı yapsa 5 milyon lira(5 trilyon) gibi bir meblağ kasasına girer. Sayın Turkcell yetkilileri lütfen böyle basit şeylerle müşterilerinizi mağdur etmeyin.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Şubat
  13:52

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.02.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.