26 Ekim 2013

Turkcell Paketlerime Rağmen Bakiyemden Kesinti Yapıyor!

Hali hazırda kullanmakta olduğum sms+konuşma+internet paketlerim varken hattıma world card puanlarımdan 50 TL yükledim. Sonrasındaki kullanımlarım paketlerim aktif olmasına rağmen paketlerimden değil, yüklemiş olduğum 50 TL'den harcanmıştır. Buna dair hiçbir bilgilendirme ya da uyarımı almamış olmakla beraber, paketlerim varken TL bakiyemden harcanmış. İadesini Turkcell'den arz ediyorum.

Hande 54 Okunma

Cevaplar

  • Hande01 Kasım 2013

    Konu ile ilgili tarafıma birkaç kez dönüş sağlandı ve takım lideri de dahil olmak üzere görüştüğüm tüm temsilciler şikayetimi haklı buldu ancak konu ile ilgili şikayetimi gidermek adına bir şey yapılamayacağını bildirdi. Bu sebepten, en kısa zamanda hattımın kapatılması için işlem gerçekleştireceğim.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön