27 Ağustos 2016

Turkcell Paketleri Az Fiyatları Yüksek!

Turkcell paketleri az fiyatları çok yüksek. Fizy müzik paketini desen iptal ettiriyorsun etmiyorlar. Ne biçim iptal ediyorlarsa. Bankaları geçtiler. Böyle giderlerse numaramı başka bir operatöre geçeceğim. Bu kadar saygısızlık olmaz.

Tc 294 Okunma

Cevaplar

  • Tc 05 Eylül 2016

    Fizy Müzik Paketimin Defalarca İptal Ettirmeme Rağmen Her Hafta Yenileniyor Ve İstemediğim Halde Bakiyemden Kesinti Yapılıyor. Konu Hakkında Ücret İadesinin Yapılması İçin Form Oluşturulmasını Talep Ediyorum. Aksi Takdirde Firmanızı Mahkemeye Verip Zararımı Fazlasıyla Karşılatacağım. Gerisini Siz Düşünün. Bu Kadarda İnsan Enayi Yerine Konulmaz

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2016

    Müşterimizi 30.08.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön