01 Ağustos 2015

Turkcell Paketime Özel Her Yöne SMS Yüklenmedi!

Her ay düzenli olarak internet sitenizden 30 TL avantaj yüklediğimde gelen 1000 adet her yöne SMS hattıma yüklenmemiştir. Yüklendiğini düşünerek attığım SMS'ler TL'lerimden kesilmiştir, konuyla ilgili SMS'lerin hattıma yüklenmesini istiyorum.

Merve 184 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Müşterimizi 04.08.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Merve 03 Ağustos 2015

    Kaçmaz ikili paketime özel olarak gelen heryöne 1000 SMS her ay yüklenmesine rağmen bu ay yüklenmemiştir ve hala bir dönüş yapılmamıştır.

  • Turkcell Temsilcisi01 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön