02 Eylül 2015

Turkcell Paketim Yenilenmemiş!

25 TL'ye aylık paket kullanan Turkcell abonesiyim. Paket yenilemek için 25 TL yatırmama rağmen paketim aynı anda yenilenmeyerek doğal olarak açık olan telefonumun internet kullanımından dolayı hesabımdaki TL azalmış ve yetersiz bakiye dolayısıyla paketim yenilenmemiş. Ben 25 TL yüklediğim halde paketin yenilenmemiş olmasının izahı yok. Bunu ancak en hafif tabirle şark kurnazlığı olarak görüyorum. Sadece yazıklar olsun diyorum. Basit bir hesapla 10 liramı cebimden aldılar (kalan 14 liramı kurtarmak için 400 dk paketine geçtim) ama bir abone ve bir referans kaybettiler.

Kadir 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 07.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Sistemin paketi gün içinde tanımladığı bilgisi iletilmiştir. Hata bulunmuyor. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön