03 Haziran 2014

Turkcell Paketim Otomatik Yenilenmedi!

Telefonumu şirket hattıma yönlendirdim paketim boyunca yönlendirmeli konuştum paketim bittiğinde telefon yönlendirilmiş olduğu için paketim otomatik şekilde güncellenmemiş, ancak otomatik tarife yada paket yenilemeyi alırken dakikam bittiğinde 5 TL karşılığında yenilecek bunu da her yöne istediğim gibi kullanabileceğim bilgisi verilmişti faturamı otomatik ödeme başlattığım andan itibaren böyle bir sorunla karşılaşmam kafamı kurcalamıyor değil. 20 TL'lik pakete 120 lire 4. ayda 130 TL 5. ayda fatura kesip tahsil etmişler.

Celal 1.588 Okunma

Cevaplar

  • Celal05 Haziran 2014

    turkcellden turkcele yönlendirmem konusunda her arama başına konuşma paketimden konuşma sürecinin düşmesi hariç arama başına 69 kuruş para alınmış. 2 ayda 250 tl ödemiş bulunuyorum bu arama yönlendirmeyi çağrı merkezinden yapsam bilgi verilmeden yapsam ücret iadesi olacakmış ancak telefon ayarlarından yaptığım için iade söz konusu değilmiş. ancak arama yönlendirmenin bu kadar pahalı olduğuyla ilgili de bir mesaj göndermiş değilsiniz her şeye bilgi sms si var buna yok

  • Turkcell Temsilcisi03 Haziran 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön