Turkcell Paketim Otomatik Yenilenmedi!

Celal K. |

Telefonumu şirket hattıma yönlendirdim paketim boyunca yönlendirmeli konuştum paketim bittiğinde telefon yönlendirilmiş olduğu için paketim otomatik şekilde güncellenmemiş, ancak otomatik tarife yada paket yenilemeyi alırken dakikam bittiğinde 5 TL karşılığında yenilecek bunu da her yöne istediğim gibi kullanabileceğim bilgisi verilmişti faturamı otomatik ödeme başlattığım andan itibaren böyle bir sorunla karşılaşmam kafamı kurcalamıyor değil. 20 TL'lik pakete 120 lire 4. ayda 130 TL 5. ayda fatura kesip tahsil etmişler.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celal K.
  05 Haziran
  10:49

  turkcellden turkcele yönlendirmem konusunda her arama başına konuşma paketimden konuşma sürecinin düşmesi hariç arama başına 69 kuruş para alınmış. 2 ayda 250 tl ödemiş bulunuyorum bu arama yönlendirmeyi çağrı merkezinden yapsam bilgi verilmeden yapsam ücret iadesi olacakmış ancak telefon ayarlarından yaptığım için iade söz konusu değilmiş.
  ancak arama yönlendirmenin bu kadar pahalı olduğuyla ilgili de bir mesaj göndermiş değilsiniz her şeye bilgi sms si var buna yok

 • 03 Haziran
  16:16

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 03 Haziran
  16:13

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.