02 Nisan 2016

Turkcell Paketi Faturama Eklemişler!

Turkcell abonesiyim. Yurt dışında çalışıyorum. Yerel hat kullandığım için minik paket ile Turkcell aboneliğimi devam ettiriyordum. Mobil aboneliğimin devamı için 2 adet mesaj attığım iddiası ile iznim ve onayım olmadığı halde yurtdışı ile ilgili bir paketi faturama eklemişler.

Mobil imza aboneliğim devam ettiğine göre hiçbir mesaj atmadığım da kesindir. Gönderilen bilgilendirme mesaj cevap vermemeyi onay kabul ediyorsa eğer bu hukuki bir durum değildir. Yaptığım şikayete ilgi göstermemeleri, oyalamak için sürekli inceleme devam ediyor mesaj göndermeleri de ayrı bir durum. Sanırım yıllar süren aboneliğimi sonlandırmak zorunda kalacağım.

H.erdal 253 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 31.03.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön