20 Ekim 2016

Turkcell Pakete Özel Avantajlı Aşım Çözümü!

Telefonda konuşurken dakikam bittiğinden kapandı. Sonrasında mesaj geldi. 10 TL'ye paketime özel avantajlı asım çözümü hattınıza tanımlanmıştır diye. Onayım olmadan kendi kendilerine tanımlanmışlar. Ayrıca konuşurken dakika bitince kapandı neyin aşımı bu. Nereden ekstra ücret alabiliriz peşindeler resmen.

İptal etmek için müşteri hizmetlerini arıyorum ama ulaşabilmek ne mümkün. 10 dk'dır Turkcell'in müziğini dinlemek zorunda kalıyorum ki saat 22:49 sanırım bu saate herkes Turkcell müşteri hizmetlerini aramakla meşgul!

Kübra 234 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimizi 20.10.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön