16 Şubat 2015

Turkcell Paket Yenilenmeme Sorunu.

Yaklaşık 3-4 önce Turkcell'e geçtim. Tarifem yıldız genç tarifesi idi. 15.02.2015 tarihinde aylık yüklemem gereken 25 TL'yi yükledim. Ancak her ay otomatik olarak yenilenen paket bu ay nedense yenilenmedi. 532'li müşteri hizmetlerini aradığımda yenilenme işleminin askıda beklediği söylendi.

Ne zaman işleme alınacak diye sorduğumda ise 5 dakika da olabilir 3 günde sürebilir denildi. Şimdi ben hattına TL yükleyip de 3 gün beklemek zorunda mıyım? Böyle bir firma da bu kadar saçma bir hatanın olması da beni hem şaşırttı hem de canımı çok sıktı. En kısa ama en kısa sürede sorunumun çözülmesini istiyorum.

Cenk 1.386 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Şubat 2015

    Müşterimizi 21.02.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cenk 17 Şubat 2015

    16.02.2015 saat 20.50 civarında paketimin yenilendiğine dair otomatik mesaj geldi. Anlaşılacağı üzere 16.02.2015 tarihinde tüm gün telefonumda TL yüklü olmasına rağmen paket yenilenmesi firma tarafından yapılmadığından konuşma yapamadım mesaj atamadım ve internet hizmeti alamadım. Be kadar mağdur olmama rağmen beni firmadan özür için hiçbir yetkili aramadı. Firmanın müşterisi olacaklara önemle duyurulur!

  • Turkcell Temsilcisi16 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön