10 Mart 2016

Turkcell Paket Yenilenmediği İçin Haksızca Hesabımdan Kesilen Tutarlar.

Bir önceki operatörümü değiştirmeme neden olan sorun Turkcell'de de başıma geldi. İnternet, konuşma ve SMS paketim için süresi dolmadan hesabıma para aktardım. Gün içinde telsiz vergisi alınmıştır mesajı geldi. Sonra gönül rahatlığıyla konuşmalarıma ve internet paketini kullanmaya devam ettim. Ertesi gün ise ücretli şu kadar internet kullandınız 100 MB hediye mesajını görünce "he dedim yine bir kötü niyet var bu işte". Müşteri hizmetlerini aradım ve öğrendim ki telsiz ücreti düşünce yeterli bakiye kalmamış o yüzden paket yenilenmemiş. El insaf artık ya. Her türlü mesajları en münasebetsiz zamanlarda gönderen teknoloji devleri "paketiniz yenilenemedi" mesajını neden göndermez? Denemedim tek bir operatör kaldı onu da deneyeceğim o da olmazsa telefonlu hayatıma son veriyorum.

Kerem 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2016

    Müşterimiz ile 16.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Önerisi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Kerem 14 Mart 2016

    Henüz bir geri dönüş olmamıştır. Ayrıca telsiz kullanım ücreti 5 gün sonra yeniden hesabımdan tahsil edilmiştir. Başka kesilecek bir şeyler çıkarsa acilen bilgilendirir misiniz hesabıma para atayım?

  • Turkcell Temsilcisi10 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön