21 Ocak 2016

Turkcell Paket Yenilenmedi Hala!

25 TL'lik paketimin yenilenmesi için sadece 25 TL para yükledim. 1.5 TL telsiz ücreti adıyla kesilince bakiye yetersiz kaldı ve paket yenilenmedi. Kredi yükleme seçenekleri arasında 1.5 TL gibi bir seçenek olmadığı ve en düşük 20 TL'den başladığı için arkadaşımdan transfer istedim. Turkcell den bakiyem tamamlandığında paketimin otomatik yenileneceği mesajı geldiğinden beklemeye başladım. 2. gün arama yapamaz ve interneti kullanamaz bir halde beklerken hala yenileme olmadığını gördüm. Acil ihtiyacım için birkaç TL daha transfer ettim. Müşteri hizmetlerinden 24 saat içinde yenileceğini öğrendim ama 30 saat geçmesine rağmen bir değişiklik yok.
Aynı hizmeti pahalıya satmak mıdır amaç?

Aylin 67 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.01.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön