Turkcell Paket Ücretimde Artış Olmuş!

Burak B. |

1 yıldır Turkcell kamu tarifesi kullanıyorum normalde paket ücretim 40 tl ama bu ay 54 tl olmuş. Aradığımda kasım ayında sözleşmemin dolduğunu o yüzden böyle olduğunu söylediler. Turkcell'in bana bu durumu daha önce bildirmesi gerekmez miydi? Bu etik bir davranış mıdır? Bu durumdan şikayetçi olduğumu bildiririm.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak B.
  21 Ocak
  10:03

  bu siteye şikayetimi yazmadan önce zaten 532 numaralı telefonu aramıştım ama ilgilenilmedi size bilgi vermek zorunda değiliz dendi vermiş olduğunuz linke de ulaşılamıyor. turcell diğer zamanlarda bana ulaşıyorda şimdmi ulaşamadı bu haksız aldığınız ücretin iadesini istiyorum

 • 17 Ocak
  13:41

  Müşterimizi 17.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 15 Ocak
  15:58

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.