26 Aralık 2014

Turkcell Paket Ücret Sorunu!

Bundan 1 hafta önce Turkcell bayiinden yeni hat alarak yukarı da belirttiğim pakete ayda 49 TL karşılığında abone oldum. Daha sonra Turkcell ilt. Merk. aradığımda paketimin 59 lira olduğunu öğrendim. Derdimi ne kadar anlatsam da müşteri temsilcileriniz bu konuyu bir çözüme kavuşturamadılar ve ısrarla paketin 59 lira olduğunu söylüyorlar.

Turkcell'in internet sitesine baktığımda bu paket tutarının 49 TL olduğunu ve Ocak 2015'e kadar da son katılımın olduğunu gördüm. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve bunu söyledim fakat müşteri hizmetleri bunu kendi ekranından göremediğini söyledi ve yine paket tutarının 59 TL olduğunu söyledi. Paketimin 49 TL olarak düzeltilmesini sizden rica ediyorum.

Şevki 1.665 Okunma

Cevaplar

  • Şevki'nin Teşekkür Mesajı30 Aralık 2014

    Sorunumu en kısa zamanda çözüme kavuşturan Turkcell iletişim hizmetleri a. ş. Ye çok teşekkür ediyorum...

  • Turkcell Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 29.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarifesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön