Ebru G. Teşekkür Mesajı

Turkcell firması, ilettiğim şikayet üzerine bana memnun kalacağım bir çözümde bulundu. Teşekkürler Turkcell, değerli olduğumu hissettirdiniz.

Turkcell Paket Sonu Bilgilendirmesi Yapmıyor!

Ebru G. |

18 Mayıs 2012'de numaramı Turkcell'e taşıdım. 800 dk konuşma paketim 16 Mayıs 2013'de sona ermiş, dolayısıyla 800 dk, 300 dk'ya düşmüş. Turkcell tarafıma bilgi vermediği gibi, yine Mayıs 2013'de kapattığım interneti de kapatmayarak faturama yansıtmış.

Müşteri hizmetlerini aradığımda, "sözleşmenizde mesaj ile bilgi verilmez" yazdığını söylediler ve interneti hemen (telaşla) kapattılar. Turkcell paketin bittiğini bile belirtmiyor.

Hatta haftada 3'den fazla sms atıp, reklam yapıyorsa ve paket için sms atmıyorsa, ben burada kötü niyet, haksız kazanç amacı ararım. Tüketici Hakem Heyeti'ne ve mahkemeye başvuracağım.

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebru G.
  16 Temmuz
  09:33

  Turkcell firması, ilettiğim şikayet üzerine bana memnun kalacağım bir çözümde bulundu. Teşekkürler Turkcell, değerli olduğumu hissettirdiniz.

 • 02 Temmuz
  16:01

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.