08 Ekim 2014

Turkcell Paket Problemi!

Kontör yükledim 30 tl 28.65 tl yüklenmiş neyin parasını aldınız? Çok geçmedi 5. 90 tl param gitti Canım Türkiyeme bir yanlışlıkla üye oldum ondan gitti desem yazdım kaç kere iptal ettim aboneliğiniz bulunmamaktadır dedi sadece gnçtürkcell aboneliğiniz bulunmaktadır diye mesaj geldi hiçbir yere abone değilken bu para niye kesildi bunun bir zahmet olmasa bir bakın rica ediyorum.

Paket yaptıracaktım 30 tl kaçmaz ikili paketi kontör yüklediğime her defasında korkarak yüklüyorum sınır ettiniz beni nasıl bir sisteminiz var bilmiyorum ama bırakın artık şu oyununuzu. Halkı mağdur etmeyin...

Mehmet 1.261 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet29 Kasım 2014

  Kendim araştırarak sorunun ne oldugunu buldum canım türkiyem paketi devam ediyormuş ama ben 2222 mesaj göndermiştim var mı diye paketiniz yoktur dedi .

 • Mehmet30 Ekim 2014

  Canım Türkiyemde kalan paketi iptal olmamış ama ben 2222 mesaj gönderdimde öyle bir paket bulunmadıgını söyledi kontör yüklendigimde fark ettim ama sonra iptal ettim bir yolunu buldum ben sadece size şunu soruyorum ne zman kontör yüklesem 30 tl 28.65 tl param kalıyo bunu siz benden iyi biliyorsunuz bunu cevabını almak istiyorum neyin parasını alıyosunuz abonelik parasımı !

 • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2014

  Müşterimizi 14.10.2014 ve 15.10.2014 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön