21 Ekim 2013

Turkcell Paket Mesajı Gelmeden Faturayı Şişirmiş!

533778**** numaralı hattıma son 120 dakika ve paketiniz bitti mesajı gelmeden paketimi şişirdiler arayınca tüm müşteri hizmet yetkileri farklı farklı cevap veriyor. İlk görüştüğüm mesaj gelmedi diyor ikincisi gelmiş düzeltelim diyor 3. sü bizi bağlamaz düzeltemeyiz diyor düzeltsek de bir üst pakete geçeceksiniz ve aboneliğinizi iptal etmeyeceksiniz diyor. Bende ailemdeki tüm Turkcell hatlarımı ve şirket hatlarımı iptal edeceğim.

Mehmet 51 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 23.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, fatura kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön