07 Mart 2013

Turkcell Paket Kullanım Önceliklendirmesi!

Sınırsız 1 GB internet paketim varken 20. 02. 13 de iptal ettim. 13. 03. 13 de iptal olacağı ve bu tarihe kadar kalan kotamı kullanabileceğim bilgisi geldi. Konuşma ve internet paketimin hesap kesim tarihinin aynı olması için 20. 02. 13 de aşımlı 1GB internet paketi tanımladım ve aktif oldu.

20. 02. 13 sonrası ise internet kullanımlarım aşımlı paketten düşmeye başladı. 2. paketi tanımlama yaparken önceliklendirmenin bu şekilde olacağına dair bilgi yoktu. Konuyu Turkcelle 2 kez ilettiğimde ise paket kullanım önceliklerimiz bu şekilde müdahale edemiyoruz dediler.
Sınırsız paketimde kalan 820 MB kotamın yeni pakete devrini ya da internet paketlerimden birinin faturalandırılmamasını istedim uygun bulmadılar.

Caner 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 07.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize internet paket kurgusu hakkında bilgi verilip önerilerinin değerlendirildiği aktarılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön