Turkcell Paket İptali!

Tarı K. |

Hepsi Paket'e (500 dk+1000 sms+1 gb) 25.07 tarihi itibariyle üye oldum. 17.07 tarihinden beri devam eden sınırsız 1 gb üst limit 7 küsür mb internet paketim vardı. 25.07 itibariyle bu paketi sms ile iptal ettirdim. Bugün ise turbo 1 gb sınırsız paket talebimin (aylık 25 TL) alındığına dair Turkcell'den mesaj geldi. Onu da sms ile iptal ettirdim.

Sonrasında böyle bir talebim olmamasına rağmen "SINIRSIZ 1 GB internet paketi abonelik talebiniz alınmıştır. Paketiniz başladığında size SMS ile bilgi verilecektir" şeklinde SMS gelmiştir.

Turkcell'in sayfasından hat ve paket bilgilerimi kontrol ettiğimde; 1 GB Turbo, 1 GB Sınırsız, ayrıca Hepsi Paketlerim görülmektedir. Durumun sebebi nedir?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Web Bilgilendirme Paket-Tarife İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  12:14

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.07.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş